WhatsApp

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

2019’un ilk günlerinde devrin yapay zeka teknolojisiyle Dünyaya yeni bir bakış açısı getiren sektör, ithalat ve ihracat yapan büyük, orta veya küçük ölçekli kobilerin olmazsa olmazı olan web siteleri, mobil uygulamalarının amacına uygun olarak hazırlanmasında sizlere rehberlik ediyoruz.

Sadece bir web sitesi yapmıyor markalar için deneyimler tasarlıyoruz.

Bazen asıl önemli konu Dünya’nın en güzel en efektif web sitesini yapmak olmadığını satışlarımızı arttırmak için kullanacağımız metodları, stratejileri iyi belirlemek olduğunu her zaman tüm samimiyetimizle müşterilerimize iletiyoruz. Sizler için tabi ki her zaman ilham verici tasarımlar yapıyoruz. Fakat bunun yanı sıra kullanıcılarınızı dinliyor, anlıyor ve gerekli briefleri web sitenizde uyguluyoruz.

6 Altın aşamada daha fazla kazanabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz!

1 ) Sizi anlıyoruz!

Gerçekten sizi konuşmak için dinlemiyoruz, söylediklerinizi anlıyor, filtreden geçirip isteklerinizi, amaçlarınızı hedeflerinizi oluşturuyoruz!

2) Stratejinizi Belirliyoruz

Kurumunuz için en doğru kararları verip, geleceğe yönelik yapacağımız çalışmanın detaylarını oluşturuyoruz!

3) Deneyimler Tasarlıyoruz

Dünya genelinde 2016’inin başlarında trend olan UX ( Kullanıcı deneyimi ) stratejisini belirliyor, markanıza uygun web site ziyaretcileriniz için en uygun kullanıcı deneyimini tasarlıyoruz. En büyük araçlarımız; wireframe çizmek, A/B testleriyle kusursuzluğu ölçümlüyoruz.

4) İlham Verici Tasarımlar Yaratıyoruz

Geleceğin trendlerini kullanarak kullanıcılarınızı mutlu edecek web arayüzünüzü tasarlıyoruz. Tüm parametreleri tek tek inceliyor, tanımlıyor ve tasarım dilimize uyguluyoruz.

5 ) Fonksiyonel yazılımımıza entegre ediyoruz!

Dünya tekniklerini kullanarak sizin için özel tasarladığımız arayüz tasarımını front end dökümünü gerçekleştirip, sonrasında ister CMS sistemlerine ister özel yazılımımıza entegre ediyoruz!

6 ) Test ediyoruz.

Adım adım tüm deneyimi test ediyoruz varsa hataları buluyoruz ve çözümler üretiyoruz. Tüm sorunlar çözülüp test için sizlere sunuyoruz!

Size sadece sıradan bir web sitesi değil esasında markanız için mutlu bir teknoloji deneyimi yaratıyoruz.

 2008 yılından bugüne neredeyse tüm sektör bazında ki kobilere, kurumlara ve kişilere hizmet vermiş bir ekip tarafından hızlı, sorunsuz ve isteklerinize uygun kurumsal web tasarımınızı hazırlamanızı sağlıyoruz. Her sektörün ihtiyaçları farklıdır biz öncelikle bunu biliyoruz.

 

dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet